EKSPERTYZY BUDOWLANE

Jeśli planujesz kupno domu i marzy Ci się własne miejsce z bogatą historią, warto poświęcić trochę czasu, żeby jak najlepiej ocenić stan techniczny budynku. Starsze domy wciąż cieszą się ogromną popularnością na rynku wtórnym i wiele osób przeszukuje dostępne nieruchomości w poszukiwaniu tej idealnej, wymarzonej. Bardzo klimatyczne, starsze budownictwo z pewnością wielu osobom przypadnie do gustu, trzeba się jednak liczyć z wieloma wydatkami już na samym początku. Prawdziwa przygoda zaczyna się dopiero po kupnie wymarzonego domu. Warto zachować wiele elementów w niezmienionym stanie i zachować urok domu na długie lata. Stylowe drewniane okiennice czy podłogi z litego drewna z pewnością będą ozdobą niejednego wnętrza. Planując zakup domu z duszą, warto skorzystać z pomocy specjalisty.

Ekspertyzy budowlane to nic innego jak ocena stanu technicznego budynku określająca przyczyny powstałych np. zarysowań, ugięć i innych symptomów niewłaściwej pracy konstrukcji. Bardzo przydatna, zwłaszcza jeśli dom, który chcemy kupić, ma już swoje lata. Podczas ekspertyzy budowlanej specjalista powie nam, jaki jest stan fundamentów, oceni instalacje oraz określi w jaki sposób można dokonać ewentualnej przebudowy obiektu. Niestety starsze nieruchomości często wymagają wymiany wielu instalacji i na taki wydatek lepiej się wcześniej przygotować. 

Ekspertyza budowlana to niewielki koszt w zamian za wiele informacji o stanie domu. Znając jego stan, można negocjować cenę zakupu, odliczając od niej koszty wymiany instalacji i innych napraw.  Nasza firma zadba o rzetelne sprawdzenie budynku, jest ceniona przez wiele osób, które już skorzystały z naszych usług.